AKO NA HYPOTÉKU

Ponúkame sprostredkovanie prefinancovania Vami vybranej nehnuteľnosti

 

Ktorá nehnuteľnosť je najlepšia, kedy a ktorá hypotéka sa oplatí? Ktorý produkt, či banku si vybrať? Nie je jednoduché vyznať sa v spleti realitných a finančných produktov. Na základe dlhoročných skúseností vám vieme poradiť a ponúknuť najvhodnejšiu nehnuteľnosť z nášho portfólia a zároveň nájsť spôsob najefektívnejšieho prefinancovania u zmluvných partnerov. Garantujeme spoluprácu iba s overenými partnermi, profesionalitu nášho tímu a maximálnu serióznosť.

Naše zásady:
      • Spoľahlivosť


neustále vzdelávanie, monitorovanie najnovších trendov a dôkaz na prozákaznícky orientované poskytovanie služieb, ako aj dodržiavanie etických princípov poskytujú záruku, že stojíme vždy na Vašej strane.  • Kvalita


Veľký význam pripisujeme zdokonalovaniu a skvalitňovaniu našich služieb a vzťahov. Našou snahou je poskytnúť klientovi vždy to najlepšie možné riešenie pre jeho individuálne potreby.  • Transparentnosť


Transparentné konanie považujeme za jediný spôsob, ako vybudovať vzťah založený na vzájomnej dôvere a rešpekte. Veríme, že otvorená a slušná komunikácia je základom kvalitných vzťahov.


 


V prípade, že sa stotožňujete s našimi zásadami, vyberiete si z ponuky a rozhodnete sa využiť našu bezplatnú službu sprostredkovania úveru, garantujeme Vám znalecký posudok zdarma! Ponúkame kompletný administratívny servis spojený s hypotekárnym úverom a Vašou jedinou úlohou bude návšteva banky pri podpise úverových a záložných zmlúv. 


 


 


Službu sprostredkovania hypoúveru ponúkame pre klientov BEZPLATNE!


 


Dňa 28.01.2014 bola naša spoločnosť TIMA Real, s.r.o. zapísaná Národnou bankou Slovenska do zoznamu ako podriadený finančný agent pod GEPARD FINANCE, s.r.o. pod číslom 182135.


 


 


Kontakt: 0905 626765                 hypoteka@timareal.sk                     alebo osobne v kancelárii.

Na Výslní - Biely Kostol

Na Výslní - Biely Kostol
  • 1-3 izbové byty
  • 3-5i rodinné domy

VIAC INFORMÁCII