REZERVOVANÉ TIMA Real - Ponúka starší RD v obci Cífer

exkluzívne

Cena v RK

už od 0 EUR mesačne

Zobraziť fotogalériu (9 fotografií)

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj RD vo vyhľadávanej lokalite obce Cífer. Dom sa nachádza v centre s veľkým pozemkom s prístupom aj od záhady po trávnatej ceste. Postavený je z pálenej tehly, čiastočne podpivničený. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch veľkých izieb, kuchyne, samostatného wc, kúpelne, špajze, komory z ktorej sa vchádza do malej pivnice a vychádza na povalu. Na pozemku sa nachádza studňa s úžitkovou vodou. Obecný vodovod je pred domom taktiež plyn, kanalizácia a optický kábel. V dome je elektrina a vykuruje sa kachlami a krbom.
Vhodný na kompletnú rekonštrukciu, prípadne na výstavbu viacerých domov. Rodinný dom sa nachádza v centre obce, pár minút pešo od železničnej stanice a reštaurácie Lipa. V obci je kompletná občianska vybavenosť škola, škôlka, markety, butiky, kvetinárstvo, autobusová zastávka, pošta, lekár detský, všeobecný, fara, veterinárna klinika. Veľmi dobrá dostupnosť na diaľnicu tiež po starej ceste smer Senec, Bratislava alebo Modra, Pezinok.

Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni.

Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

Podrobné informácie

2

254 m²

254 m²

2663 m²

130 m²

osobné

nutná rekonštrukcia

aktívne

áno - separovaný

studňa

230/400V

nie

nie

áno

vlastné - pevné palivo

áno

áno

tehla

po rekonštrukcii

drevené

rovina

asfaltová cesta

sledovať ponuku

0901 911550

poslať správu

Slovensko
Trnava
Cífer
M. R. Štefánika
osobné
Rodinný dom
predaj

Pre viac informácií kontaktujte

Renáta Pinčeková

Renáta Pinčeková

Maklér

Telefón: 0901 911550
E-mail: pincekova@timareal.sk

všetky realitné ponuky makléra

TIMA Real, s.r.o.
Hlavná 54 (evanjelický dom)
Trnava
917 01


Telefón: 033 551 4444
Mobil: 0905 626765, 0911 411550
E-mail: info@timareal.sk
Web: www.timareal.sk

Na Výslní - Biely Kostol

Na Výslní - Biely Kostol
  • 1-3 izbové byty
  • 3-5i rodinné domy

VIAC INFORMÁCII