TIMA Real - Prenájom rodinný dom Opoj, Trnava

1.000,- €

+ 160,00 € Energie

Zobraziť fotogalériu (14 fotografií)

Ponúkame na prenájom novostavbu 5 izbového nízkoenergetického rodinného domu na pozemku o rozlohe 728m2 na novej ulici v Opoji.
Dispozičné riešenie: Vstupná chodba s dostatočne veľkým úložným priestorom, dve kúpeľne (v jednej je hydromasážna vaňa a WC, v druhej je hydromasážny box s parnou saunou a WC, kuchyňa s komplet vstavanými spotrebičmi ARISTON a americkou chladničkou, obývacia izba, chodba so šatníkom, spálňa, detská izba, hosťovská izba a tri samostatné terasy. Použitím strešného systému Decra vznikol v podkroví veľkorysý priestor pre spoločenskú miestnosť, kuchyňu, toaletu a skladový priestor. Spoločenská miestnosť je využívaná ako domáce kino s HD projektorom s uhlopriečkou 280 cm a 7 kanálovým zvukovým systémom Yamaha. Nachádza sa v nej aj veľký 8 stopový biliardový stôl a magnetický eliptický trenažér.Okná a dvere sú plastové fi. Fenestra so sieťkami proti hmyzu. V celom dome je dlažba okrem izieb s plávajúcou podlahou. Terasa, okolie bazéna a jacuzzi je pokrytá tropickým drevom BANKIRAI. Na niektorých stenách je dekoračná farba – marocký šťuk. Príprava na rekuperačnú jednotku - 25m zemný kolektor od drevenej studne do garáže. V záhrade je automatický zavlažovací systém, je rozdelená antickým priečelím na okrasnú časť a úžitkovú časť pre pestovanie ovocia a zeleniny. Tento originálny prvok plní aj funkciu vetrolamu pre dominantu celej záhrady – exluzívny prelivový murovaný vyhrievaný bazén s protiprúdom so slanou vodou. Pre deti je postavené komplet detské ihrisko s kúpacím jazierkom, jaskyňou a vodopádom. Na relax slúži aj vonkajšia vírivka. Pozemok je oplotený plným múrom.
V dome sú použité moderné inteligentné elektroinštalačné komponenty (automatické svetlá, vypínače, zásuvky, markíza, alarm Jablotron, domový videotelefón, WIFI, SAT, všetky brány na DO, kamerový systém s 30 dňovým záznamom na server a s výstupom na android, iphone a PC – jednoduché na obsluhu).
Dom je typu bungalov, dvojpodlažný, skolaudovaný v roku 2010.

Neváhajte nás kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni.

V ponuke novostavby rodinných domov aj v lokalitách:
TRNAVA Za traťou I. a Za traťou IV., 4i aj 5i
Exkluzívne - projekt Stromová Trnava,
BIELY KOSTOL - byty aj domy, CÍFER 4i, 5i
VODERADY 4i, MAJCICHOV 4i, BRESTOVANY 4i
BUČANY 4i, RUŽINDOL 4i, ZVONČÍN 4i
SUCHÁ n/PARNOU 4i, SMOLENICE 4i, KOŠOLNÁ 4i
ŠELPICE 4i, BOHDANOVCE n/TRNAVOU 5iNaša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností a pre našich klientov zabezpečujeme kompletný právny servis. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej a bezpečnej realizácie obchodu. Ochotne Vám zabezpečia vypracovanie znaleckých posudkov, dokumenty pre kataster nehnuteľností, poradenský servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov.

Podrobné informácie

neuvedené

5

160 m²

261 m²

728 m²

261 m²

osobné

aktívne

zariadený

sledovať ponuku

0911 119550

poslať správu

Slovensko
Trnava
Opoj
osobné
Rodinný dom - novostavba
prenájom

Pre viac informácií kontaktujte

Lucia Domonkošová

Lucia Domonkošová

maklér

Telefón: 0911 119550
E-mail: domonkosova@timareal.sk

všetky realitné ponuky makléra

TIMA Real, s.r.o.
Hlavná 54 (evanjelický dom)
Trnava
917 01


Telefón: 033 551 4444
Mobil: 0905 626765, 0911 411550
E-mail: info@timareal.sk
Web: www.timareal.sk

Na Výslní - Biely Kostol

Na Výslní - Biely Kostol
  • 1-3 izbové byty
  • 3-5i rodinné domy

VIAC INFORMÁCII