TIMA Real - Výnimočná novostavba 4i rodinného domu, Pusté Úľany

exkluzívne

168.000,- €

už od 540 EUR mesačne

Zobraziť fotogalériu (11 fotografií)

EXKLUZÍVNE iba u nás...

Svetlý a vzdušný! To sú hlavné prednosti novostavby rodinného domu v Pustých Úľanoch. Vďaka jadru umiestnenom v strede objektu sa spoločenská časť otvára do všetkých strán. Slnko tak zalieva kuchyňu a obývaciu izbu počas celého dňa. Potrebnú intimitu či ochranu proti letnému prehrievaniu zabezpečujú exteriérové elektricky ovládané žalúzie.

Dom je 4-izbový s úžitkovou plochou 154m2. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, kuchyňa s jedálňou, obývacia izba, toaleta, technická miestnosť s práčovňou a prekrytá terasa.
Podkrovie ukrýva priestrannú spálňu, 2x detskú izbu, kúpeľňu so sprchou, vaňou, umývadlom a samostatnú toaletu.
Dispozícia domu je navrhnutá tak, aby bolo možné v budúcnosti v prípade potreby jednoduchou zmenou dispozície na prízemí vytvoriť ďalšiu spálňu s kúpeľňou.

Dom je murovaný z presných pórobetónových tvárnic. Zateplenie fasády v hrúbke 15 a 20cm, strecha 35 cm. Vnútorné omietky sadrové - tie regulujú vnútornú vlhkostnú klímu. Stropy drevené-trámové, ktoré majú opäť schopnosť regulácie vlhkosti. Podlaha v podkroví je tzv. ťažká. To zamedzuje šíreniu hluku medzi podlažiami.
Vykurovanie v celom dome podlahové – elektrické s regulátorom teploty v každej miestnosti. Okná s trojsklom a nemeckým systémom Salamander. Strešné okná Velux. Strešná krytina z kvalitnej pálenej škridly Tondach. Fasádny bezúdržbový drevený obklad z termoborovice so životnosťou 30 rokov, ktorý okrem estetickej funkcie plný významnú úlohu proti prehrievaniu fasády.
Pri návrhu a realizácii bolo myslené na každý detail, o čom svedčí káblová príprava pre internet, televíziu, alarm, video vrátnik, bazén, záhradný dom, dobíjanie automobilu, exteriérové konzoly pre upevnenie satelitu, mikrovlnky, rozvody pre inštaláciu fotovoltaických panelov a parnej sauny. Ďalej príprava na elektricky ovládané exteriérové žalúzie a nechýba ani nerezový komín pripravený na okamžité pripojenie kachlovej pece či krbu.

Pri stavbe bol kladený veľký dôraz na výber materiálov a technológií. Neustály dohľad nad priebehom výstavby a dodržiavaním technologických postupov vykonával architekt návrhu.


Dom sa nachádza v Pustých Úľanoch, v obci vzdialenej 30 min od BA, 15 min od Senca, Trnavy a 5 min od malého mestečka Sládkovičovo s kompletnou vybavenosťou vrátane bánk, reštaurácií a obchodov. Atrakcie ako kúpalisko Vincov Les 10 min, Aquapark Senec a Senecké jazerá 15 min, Outlet Voderady 7 min. Samotné Pusté Úľany sú známe priľahlými jazerami, vodnými kanálmi a lesmi pre relax na bicykli či rybolove.

Podrobné informácie

vrátane provízie

neuvedené

2

4

154 m²

154 m²

osobné

aktívne

áno

verejný vodovod

230/400V

áno

áno

vlastné - elektrické

áno

vlastné vyhradené

áno

áno

sledovať ponuku

0911 411550

poslať správu

Slovensko
Galanta
Pusté Úľany
.
osobné
Rodinný dom - novostavba
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Hypokalkulačka

Finvia
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Pre viac informácií kontaktujte

Michaela Hincová

Michaela Hincová

hovorím po slovensky

Telefón: 0911 411550
E-mail: hincova@timareal.sk

všetky realitné ponuky makléra

TIMA Real, s.r.o.
Hlavná 54 (evanjelický dom)
Trnava
917 01


Telefón: 033 551 4444
Mobil: 0905 626765, 0911 411550
E-mail: info@timareal.sk
Web: www.timareal.sk

Na Výslní - Biely Kostol

Na Výslní - Biely Kostol
  • 1-3 izbové byty
  • 3-5i rodinné domy

VIAC INFORMÁCII