TIMA Real - Exkluzívne ponúka na predaj 3 i byt s garážou a záhradou

exkluzívne

130.000,- €

už od 0 EUR mesačne

Zobraziť fotogalériu (14 fotografií)

Exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový byt v Myjave s garážou a záhradou. Byt sa nachádza v štvorbytovke tehlového bytového domu na prvom poschodí z dvoch a je v pôvodnom stave. Celková rozloha bytu je 80 m2. Vo všetkých izbách sú pôvodné drevené parkety. V kuchyni, kúpeľni a WC je dlažba. Okná sú plastové. K bytu prislúcha vlastná kotolňa s pivnicou o rozlohe 25 m2, ktoré sú v suteréne V kotolni na nachádza vlastný plynový kotol na ústredné kúrenie a bojler na ohrev vody. V dvore štvorbytovky bytového domu sú garáže, kde jedna patrí k bytu a tiež aj záhrada, ktorá sa nachádza za garážami. V podkroví bytového domu sa nachádza skladovací priestor patriaci k bytu.

Dispozícia: vstupná chodba, WC, obývacia izba, znovu chodba, detská izba, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa s vaňou, spálňa. V suteréne sa nachádza kotolňa s pivnicou o rozlohe 25 m2. Na dvore je garáž s novou strechou o rozlohe 22 m2. Za garážami vlastná záhrada. V podkroví bytového domu je priestor na uskladnenie prislúchajúci k ponúkanému bytu.

Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

Podrobné informácie

1

2

3

80 m²

osobné

pôvodný

aktívne

áno

áno

vlastné - plyn

nie

25 m²

áno - 1 auto

nie

áno

tehla

plastové

sledovať ponuku

0910 411550

poslať správu

Slovensko
Myjava
Myjava
osobné
3-izbový byt
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Hypokalkulačka

Finvia
HYPOTÉKA PRE MLADÝCH SO ŠTÁTNYM PRÍSPEVKOM

Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Patrik Šedivý

Bc. Patrik Šedivý

Myjava maklér

Telefón: 0910 411550
E-mail: sedivy@timareal.sk

všetky realitné ponuky makléra

TIMA Real, s.r.o.
Tamaškovičova 2731/6, prevádzka: Hlavná 54 (evanjelický dom)
Trnava
917 01


Telefón: 033 551 4444
Mobil: 0905 626765
E-mail: info@timareal.sk
Web: www.timareal.sk

Na Výslní - Biely Kostol

Na Výslní - Biely Kostol
  • 1-3 izbové byty
  • 3-5i rodinné domy

VIAC INFORMÁCII