TIMA Real* moderná 4i novostavba, pozemok 6á, v Mostovej už postavená!

Cena v RK

už od 0 EUR mesačne

Zobraziť fotogalériu (17 fotografií)

Výstavba bez garancie ceny - NIE!! UŽ MÁME DOKONČENÉ
Ponúkame na predaj komfortne veľký 4 izbový rodinný dom v Mostovej na pozemku o rozlohe 590m2 v novej lokalite. Prakticky navrhnutý bungalov s modernou dispozíciou o veľkosti zastavanej plochy 144m2 a nadštandardným príslušenstvom - 2x kúpeľňa, (sprchový kút + vaňa a sprchový kút), veľká technická miestnosť, komora. Okná plastové izolačné trojsklo (zn. Salamander, exteriér antracit + interiér biele), zateplenie Austrotherm 16cm, kompletné rozvody elektriny vrátane zástrčiek a vypínačov (+ v každej izbe 2x ethernet), teplovodné podlahové kúrenie zn. Herz, nadštandartná podlahová izolácia 20cm! (nekúrite do základov), poter anhydrid, tepelné čerpadlo Daikin systém vzduch-voda vrátane 200L zásobníka na teplú vodu, príprava na vonkajšie žalúzie. Strecha "rovná", TOP technológia (nosníky + betónový poter, hydroizolácia zn. PROTAN + zásyp riečnym štrkom 10cm, tepelná izolácia 39cm). Súčasťou predaja je aj vŕtaná studňa o hĺbke 11m nachádzajúca sa na pozemku. Náklady na prevádzku vzhľadom k technológiám a kvalite prevedenia predpokladáme nižšie ako v 1i byte.
"Poprechádzajte sa" pomocou 360': https://my.matterport.com/show/?m=cmBHhoBdzJw , prípadne si dohodnite obhliadku a priamo na mieste Vás rád v tomto modernom a príjemnom dome osobne uvítam.
Predaj v štádiu holodom - možnosť dokončenia "na kľúč".
K dispozícii podrobná fotodokumentácia výstavby vrátane stavebného denníka kde je zaznamenané, že každá práca bola vykonaná v správnych klimatických podmienkach - počasie a teplota vzduchu a samozrejme s korektným časovým rozostupom.

Neváhajte ma kontaktovať - obhliadky možné 7 dní v týždni.

Odporúčame využitie balíka služieb ALL INCLUSIVE NAOPAK ktorý je poskytovaný bezplatne. Viac informácií o tejto službe na domovskej stránke prípadne osobne u ktoréhokoľvek z maklérov.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2004. Poskytujeme služby v oblasti sprostredkovania kúpy, predaja a prenájmu všetkých typov nehnuteľností. Ochotne Vám zabezpečíme dokumenty potrebné pre kataster nehnuteľností, servis pri vybavovaní hypotekárnych úverov, vypracovanie znaleckých posudkov a poistenie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvných partnerov. Naši makléri disponujú odbornými znalosťami, zodpovedným prístupom a preto sú zárukou serióznej, bezpečnej a rýchlej realizácie obchodu.

Podrobné informácie

4

144 m²

144 m²

590 m²

113 m²

osobné

holopriestor

aktívne

áno - separovaný

studňa a vodovod

230/400V

nie

áno

optika

vaňa a sprchovací kút

vlastné - elektrické

vlastné vyhradené

Porotherm

nezariadený

áno

áno

A

áno

plastové

rovina

betónová cesta


3D virtuálna prehliadka Matterport


sledovať ponuku

0905 626765

poslať správu

Slovensko
Galanta
Mostová
osobné
Rodinný dom - novostavba
predaj

Pre viac informácií kontaktujte

Tibor Hinca

Tibor Hinca

hovorím po slovensky

Telefón: 0905 626765
E-mail: hinca@timareal.sk

všetky realitné ponuky makléra

TIMA Real, s.r.o.
Tamaškovičova 2731/6, prevádzka: Hlavná 54 (evanjelický dom)
917 01 Trnava,
IČO: 36260606


Telefón: 033 551 4444
Mobil: 0905 626765
E-mail: info@timareal.sk
Web: www.timareal.sk

Na Výslní - Biely Kostol

Na Výslní - Biely Kostol
  • 1-3 izbové byty
  • 3-5i rodinné domy

VIAC INFORMÁCII