AKO NA HYPOTÉKU

Ponúkame sprostredkovanie prefinancovania Vami vybranej nehnuteľnosti

 

Ktorá nehnuteľnosť je najlepšia, kedy a ktorá hypotéka sa oplatí? Ktorý produkt, či banku si vybrať? Nie je jednoduché vyznať sa v spleti realitných a finančných produktov. Na základe dlhoročných skúseností vám vieme poradiť a ponúknuť najvhodnejšiu nehnuteľnosť z nášho portfólia a zároveň nájsť spôsob najefektívnejšieho prefinancovania u zmluvných partnerov. Garantujeme spoluprácu iba s overenými partnermi, profesionalitu nášho tímu a maximálnu serióznosť.

Naše zásady:
    

  • Spoľahlivosť

Neustále vzdelávanie, monitorovanie najnovších trendov a dôkaz na prozákaznícky orientované poskytovanie služieb, ako aj dodržiavanie etických princípov poskytujú záruku, že stojíme vždy na Vašej strane.

  • Kvalita

Veľký význam pripisujeme zdokonalovaniu a skvalitňovaniu našich služieb a vzťahov. Našou snahou je poskytnúť klientovi vždy to najlepšie možné riešenie pre jeho individuálne potreby.

  • Transparentnosť

Transparentné konanie považujeme za jediný spôsob, ako vybudovať vzťah založený na vzájomnej dôvere a rešpekte. Veríme, že otvorená a slušná komunikácia je základom kvalitných vzťahov.

 

V prípade, že sa stotožňujete s našimi zásadami, vyberiete si z ponuky a rozhodnete sa využiť našu bezplatnú službu sprostredkovania úveru, garantujeme Vám znalecký posudok zdarma! Ponúkame kompletný administratívny servis spojený s hypotekárnym úverom a Vašou jedinou úlohou bude návšteva banky pri podpise úverových a záložných zmlúv. 

 

 

Službu sprostredkovania hypoúveru ponúkame pre klientov BEZPLATNE!

 

Spoločnosť TIMA Real, s.r.o. zapísaná Národnou bankou Slovenska do zoznamu ako podriadený finančný agent pod číslom 236962.

 

 

Kontakt: 0905 626765                 hypoteka@timareal.sk                     alebo osobne v kancelárii.

Na Výslní - Biely Kostol

Na Výslní - Biely Kostol
  • 1-3 izbové byty
  • 3-5i rodinné domy

VIAC INFORMÁCII