Prémiová služba
All inclusive NAOPAK

Predaj nehnuteľností

Ide o dôležité rozhodnutie, vážny krok a navyše o značnú sumu peňazí. Preto vždy odporúčame sa pri predaji nehnuteľnosti obrátiť na odborníkov, ktorí sú spoľahliví, disponujú skúsenosťami a dá sa im dôverovať.

My v TIMA Real sa neustále vzdelávame, sledujeme trendy, monitorujeme realitný trh, analyzujeme, aby sme boli pripravení poskytnúť klientom to najlepšie možné riešenie podľa ich aktuálnej životnej situácie. Individuálny prístup a prozákaznícka orientácia sú nevyhnutnosťou súčasťou našej každodennej práce a presvedčiť sa o tom môžete aj na základe našich referencií od spokojných klientov.


Naše referencie

Kúpa nehnuteľností

Ako si vybrať tú správnu nehnuteľnosť na kúpu? Bude to byt iba na pár rokov a potom sa presťahovať do väčšieho alebo ide o domov na dlhé roky? Ako sa podobné nehnuteľnosti prenajímajú?

Pred kúpou nehnuteľnosti si treba odpovedať na viacero otázok. Ak potrebujete poradiť, sme tu pre vás. Tieto dilemy sme s klientmi riešili už mnohokrát a dokážeme odhadnúť a poradiť, čo je z hľadiska vašich možností a aktuálnej ponuky na trhu najefektívnejšie riešenie. Navyše máme v ponuke prémiovú službu All inclusive NAOPAK, ktorá zahŕňa kompletný servis spojený s kúpou nehnuteľnosti. Poskytujeme ju ako celok a bezplatne.


Viac o All Inclusive NAOPAK

symbol

Sprostredkovanie hypoúveru ponúkame našim klientov bezplatne

Napíšte nám


Financovanie kúpy nehnuteľnosti

Pri kúpe nehnuteľnosti je dôležité zosúladiť predstavy záujemcov, ich finančné možnosti a aktuálnu situáciu na finančných trhoch, ktorú odzrkadľujú úverové produkty jednotlivých bánk. Nie je ľahké sa orientovať v ich ponuke, lebo produkty i podmienky poskytovania sa často menia.

Na základe mnohoročných skúseností vám vieme odporučiť vhodnú nehnuteľnosť a zároveň nájsť čo najefektívnejší spôsob financovania. S našimi zmluvnými partnermi máme overené spolupráce a dokážeme tak zabezpečiť vysoko profesionálne riešenia na mieru.

Spoločnosť TIMA Real, s.r.o., je zapísaná Národnou bankou Slovenska do zoznamu ako podriadený finančný agent pod číslom 236962.

Prenájom nehnuteľností

Pri prenájme nehnuteľností sa kladie dôraz na obsah zmluvy. V nej musia byť ošetrené všetky možné situácia a nástrahy, ktoré môžu počas doby prenájmu nastať, či už ide o nové domáce zviera, rast cien energií, poškodenie zariadenia alebo navýšenie počtu osôb v domácnosti.

Preto je pri prenájme dôležité spolupracovať s realitnou kanceláriou, ktorá má s takýmito udalosťami skúsenosti a dokáže problémy riešiť vopred v nájomnej zmluve, aby boli s obsahom uzrozumené obe strany.


Zobraziť naše ponuky

symbol

Ocenenie nehnuteľností

Chcem cenový odhad

Chcete poradiť, plánujete predať či kúpiť nehnuteľnosť? Napíšte nám.


symbol

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.